כדור פורח בצפון

כדור פורח בצפון

הצעת שירות: כדור פורח בצפון

מודעה מספר 1787

מחיר:490 ש"ח
תוצרת: ישראל
מפרסם: עירית

חושבים שכבר חוויתם הכל? מה לגבי טיסה בכדור פורח? נסו את אובר ישראל ותראו בעצם לא חוויתם כלום…

יישוב: גלבוה
איזור: אזור הצפון

פרטים מלאים
מצב השכרה: נא ליצור קשר

פירוט: עמק וגלבוע הם לא רק גבינה צהובה – כדור פורח בצפון

בוודאי כבר חשבתם לא פעם על טיול לצפון, משפחתי חוויתי או רומנטי וזוגי, אתגרי או מפנק, ברכבי שטח או במסלולי הליכה. הצפון מציע אטרקציות רבות ומגוונות ובקלות רבה תוכלו למצוא את מבוקשכם בכל אופן בו תרצו לממש את טיולכם. וכל זה במרחק שעה קלה מתל אביב. אז קייאקים בירדן כבר עשיתם וגם טיול ג’יפים וטיול סוסים לקראת שקיעה. אבל האם כבר טסתם על כדור פורח בצפון (יש הקוראים לזה, בלון פורח)? זה כבר מספר שנים שהצפון בכלל ועמק יזרעאל והגלבוע בפרט, מהווים לנו תפאורת רקע עוצרת נשימה לטיסות כדור פורח בצפון ולזריחות קסומות מבעד לעננים. הגלבוע ועמק יזרעאל בין הנופים הייחודיים והיפים בארץ ועל כך אין וויכוח.

מה נראה בטיסה: בשל מיקומו של העמק בלב השבר הסורי-אפריקני, יש בעמק אקלים וצמחייה המושכים מגוון חיות, ביניהן צבי ארץ-ישראלי, חתולי ביצה, חזירים, זאבים, דורבנים, שועלים, תנים, ארנבות ומיני עופות נהדרים. בנוסף עשיר הוא גם בשטחים חקלאים הפרושים כמו פאזל צבעוני, פרדסים, בריכות מים ודגים, מעיינות וישובים. על כל זאת ועוד נשקיף במהלך הטיסה ממרומי הכדור הפורח שיטוס בגבהים משתנים; קרוב לאדמה כדי שתוכלו לראות את החיות בסביבתן הטבעית, וגבוה מעל העננים לתצפית פנורמית נפלאה. ברוב ימות השנה מזג האוויר בגלבוע יציב ונוח ומאפשר טיסות מהנות ובטוחות עם כדור פורח בצפון, לאחריהן תוכלו להתפנות למגוון אטרקציות נוספות, מסעדות ומסלולים שהאזור כולו מציע.

כלקוחות שלנו תיהנו מתדירות טיסות גבוהה ביותר ועזרה ביצירת החופשה המושלמת עבורכם ועבור בני משפחתכם וחבריכם. היה ושיניתם מסלול, תוכלו תמיד להצטרף לטיסותינו באתרי טיסה נוספים אז למה אתם מחכים? הזמינו כבר היום טיסת כדור פורח בצפון וצאו לחופשה חלומית על בלון פורח

כדור פורח עם אובר ישראל

חושבים שכבר חוויתם הכל? מה לגבי טיסה בכדור פורח? נסו את אובר ישראל ותראו בעצם לא חוויתם כלום…

דמיינו את עצמכם נכנסים אל כדור פורח עם יקיריכם, מוקפים סל נצרים ונוף מדהים… האש מפיחה בכדור הפורח רוח חיים, ואתם עולים אל על, גבוה לשמיים. דברים שרואים משם לא רואים מכאן, נופי הארץ פרוסים למרגלותיכם, וההתרגשות בשיאה. בנחיתה, תחכה לכם שמפניה חגיגית.

בוקר הטיסה בכדור פורח

אם יש משהו ששווה לקום עבורו בזריחה – זה טיסה בכדור פורח! צריך להבין שניפוח הכדור זוהי חוויה מדהימה כשלעצמה. מי שרוצה, יוכל לסייע במלאכת הניפוח לצוות הטיסה. על דבר אחד אי אפשר להתווכח – כולם יהנו עם

הערות:

פרטי משכיר
איש קשר: חייגו
טלפון: 053-290-0007
חברה:
יישוב:
איזור:
forent
עמוד הבית  |  תנאי שימוש  |  פרסום מוצרים או שירותים  |  יצירת קשר  |  sitemap  |  כל הזכויות שמורות ללוח פורנט©